CFL Saturday, 17 October 2026
Edmonton Elks vs Winnipeg Blue Bombers 35-27 – CFL, 17 Oct 2026
Edmonton Elks
35–27
Konec
Winnipeg Blue Bombers
Místo konáníCommonwealth Stadium, Edmonton, Alberta
ZeměCanada
Výkop17 Oct · 02:30 BST
SoutěžCFL
Předpověď SportsLife
Vytvořeno před zápasem
Náš tip
55%
Edmonton Elks
Domů
55%
45%
Náš tip Edmonton Elks Spolehlivost Low Správně
- Edmonton won 4 of last 5, including 27-12 at Hamilton on 2026-10-10
- Winnipeg lost 3 of last 5, including 37-10 at Montreal on 2026-10-04
- Edmonton won both 2026 meetings, 22-19 and 23-18, and plays at home
Odhadováno modelem SportsLife na základě ligové tabulky, aktuální formy a výsledků, posledních vzájemných zápasů a výhody domácího prostředí. Nejedná se o sázkařské doporučení.
Forma a poslední výsledky
Edmonton Elks
- W10 ŘíjHamilton Tiger-Cats 12–27 Edmonton ElksCFL
- W27 ZářEdmonton Elks 37–35 Hamilton Tiger-CatsCFL
- L19 ZářToronto Argonauts 24–19 Edmonton ElksCFL
- W13 ZářEdmonton Elks 53–16 Calgary StampedersCFL
- W7 ZářCalgary Stampeders 28–38 Edmonton ElksCFL
- W22 SrpEdmonton Elks 22–19 Winnipeg Blue BombersCFL
Winnipeg Blue Bombers
- W11 ŘíjWinnipeg Blue Bombers 33–28 Calgary StampedersCFL
- L4 ŘíjMontreal Alouettes 37–10 Winnipeg Blue BombersCFL
- L26 ZářWinnipeg Blue Bombers 28–30 Toronto ArgonautsCFL
- W12 ZářWinnipeg Blue Bombers 19–6 Saskatchewan RoughridersCFL
- L7 ZářSaskatchewan Roughriders 32–26 Winnipeg Blue BombersCFL
- W29 SrpWinnipeg Blue Bombers 44–28 Montreal AlouettesCFL
Poslední vzájemné zápasy
- 22 Srp 2026Edmonton Elks 22–19 Winnipeg Blue BombersCFL
- 26 Čvn 2026Winnipeg Blue Bombers 18–23 Edmonton ElksCFL